2 % z dane

Postup

Využite svoju možnosť a rozhodnite sami o poukázaní sumy 2 % (3 %) z Vašej dane pre konkrétneho prijímateľa, v opačnom prípade o anonymnom použití dane rozhodne štát. Toto rozhodnutie Vás nič ne­stojí ale ním pomôžete zlepšiť študijné podmienky pre Vaše deti, našich žiakov!

Postup – platí pre zamestnancov:

1.     Požiadajte svojho zamestnávateľa o vystavenie dokladu: Potvrdenie o zaplatení dane.

2.     Do Vyhlásenia o poukázaní sumy do výšky 2 % (3 %) zaplatenej dane (tlačivo sa nachádza v elektronickej verzii na  stránke školy

a zároveň ho môžete získať v tlačenej verzii prostredníctvom triedneho učiteľa) stačí doplniť Vaše identifikačné údaje a spolu s Potvr­dením o zaplatení dane ich odovzdať svojmu miestne príslušnému správcovi dane (daňovému úradu podľa Vášho bydliska) alebo doručiť na sekretariát riaditeľa školy najneskôr do 26. apríla 2023.  Potrebné sú originály tlačív s originálnym podpisom !

Identifikačné údaje o prijímateľovi:

Svet mladých n.o., IČO: 50 684 523

(Podnikatelia tieto údaje uvedú priamo do daňového priznania v termíne do 31. marca!)

Mgr. Monika Kušnírová, 0907/916 319, szsgir.riaditelskoly@gmail.com